صفحه نخست            پست الکترونيک           RSS           
بِسمِ اللّه ‏ِالرَّحمنِ الرَّحيمِ اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي وحُجَّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ ومَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ماصَلّيَت عَلي اَحَدٍمِنْ اوْليائِكَ
درباره وبلاگ

این وبلاگ تقدیم به محضر مقدس امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا ، و تقدیم به همه کسانی که دلشون برای حرمش پر میکشه ، اگه با دیدن وبلاگ دلتون هوایی حرم آقا امام رضا (ع) شد خواهش میکنم این حقیر رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نزارید... التماس دعا

نويسنده
جستجو
مترجم وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
وبلاگ عاشق رضا را چطور ارزیابی میکنید؟

لوگوی دوستان
کلیپ رضوی
پخش زنده حرم

به همت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: از نخستین روز دهه ولایت تا عید غدیر 20هزار نسخه از کتاب «غدیر؛ پیوند آسمان و کویر» از مجموعه کتاب‌های «رهنما» در بین زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی توزیع شد.

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجلال حسینی با بیان این خبر گفت: کتاب «غدیر؛ پیوند آسمان و کویر» به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و با قلم حسین سرو قامت و ارزیابی حجت الاسلام ولمسلمین جواد محدثی و ویراستاری محمد مهدی باقری به رشته تحریر درآمده است.
وی با اشاره به اینکه بازخوانی واقعه غدیر یک تکلیف همگانی در بین شیعیان است، تصریح کرد: واقعه‌ غدیر از ابعاد مختلف و از جهات متفاوت دارای درخشندگی خاصی در تاریخ اسلام از لحاظ سند است که بازخوانی این حادثه تاریخی در قالب های مختلف همچون کتاب ضروری است.
حسینی با اشاره به اینکه در تاریخ اسلام دو حادثه مهم و بزرگ خودنمایی می‌کند که از یکی رسالت و از دیگری امامت به‌وجود آمد، افزود: در بخشی از کتاب «غدیر؛ پیوند آسمان و کویر» بیان شده است که نخستین حادثه نزول وحی بر قلب مبارک پیامبر اسلام بود که رسالت پیامبر(ص) را در پی داشت و دومین حادثه غدیر بود که امامت را به‌ وجود آورد و در حقیقت ادامه رسالت بود یعنی روز غدیر همان قدر اهمیت دارد که روز بعثت در رسالت پیامبر اسلام عظمت داشت.
وی با بیان اینکه در عصر کنونی مردم بیش از هر زمانی نیازمند نقشه راه برگرفته از سیره اهل بیت(ع) هستند، گفت: معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی در راستای رفع نیازهای روحی و معنوی زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا(ع) محصولات فرهنگی متنوعی در قالب های مختلف تولید می کند که کتاب «غدیر؛ پیوند آسمان و کویر» یکی از این تولیدات است.
یادآور می شود؛ تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، سی دی، برگزاری مسابقات فرهنگی، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت¬های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت های مختلف بین زائران و مجاوران امام رضا(ع) توزیع می شود.

 

 

 

منبع : http://news.aqr.ir/چهارشنبه 22 شهریور 1396  03:00 ب.ظپيوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازديد : 3051728 بار
  • تعدادکل نظرات : 696 نظر
  • تعدادکل پستها : 7046 پست
  • تاريخ ايجادوبلاگ :
    پنج شنبه 13 تیر 1392 
  • آخرين بروز رساني :
    پنج شنبه 24 خرداد 1397