صفحه نخست            پست الکترونيک           RSS           
بِسمِ اللّه ‏ِالرَّحمنِ الرَّحيمِ اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي وحُجَّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ ومَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ماصَلّيَت عَلي اَحَدٍمِنْ اوْليائِكَ
درباره وبلاگ

این وبلاگ تقدیم به محضر مقدس امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا ، و تقدیم به همه کسانی که دلشون برای حرمش پر میکشه ، اگه با دیدن وبلاگ دلتون هوایی حرم آقا امام رضا (ع) شد خواهش میکنم این حقیر رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نزارید... التماس دعا

نويسنده
جستجو
مترجم وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
وبلاگ عاشق رضا را چطور ارزیابی میکنید؟

لوگوی دوستان
کلیپ رضوی
پخش زنده حرم

در دهه ولایت

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی حرم مطهر رضوی گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) در ایام دهه ولایت یکی از مهمترین مفاهیم جهت هرگونه کار فرهنگی بحث ولایت فقیه می باشد ، لذا در این دهه مبارک این موضوع محور اصلی فعالیتهای تبلیغی حرم مطهر رضوی قرار گرفت.

به گزارش آستان نیوز، منصور رستمی با بیان اینکه  ولایت فقیه به لحاظ شبهاتی که در جهان اسلام مطرح شده است، تحت تاثیر حاشیه های زیادی قرار گرفته است گفت: بر همین اساس تصمیم بر این شد که در دهه ولایت بیشترین تمرکز کمیسیون تبلیغات محیطی حرم مطهر رضوی بر روی  موضوع تبیین اهمیت ولایت فقیه باشد.
رستمی عنوان کرد: در این مجموعه گرافیکی که با عنوان در امتداد غدیر طراحی شد از  سخنان  بزرگان و شهدای شاخص کشور استفاده شده و سخنان ایشان در موضوع اهمیت ولایت فقیه بهمراه عکس این شهدا در نقاط مختلف حرم مطهر در دهه ولایت چاپ و نصب گردید.
وی در ادامه با اشاره به اینکه  در دهه ولایت ، از سخنان افراد برجسته ای که در انقلاب اسلامی تاثیر گذار بودند استفاده شد افزود :  ۷ نفر از این افراد شامل حضرت امام خمینی  (قدس سره)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، شهید بهشتی، شهید چمران، شهید زین الدین، شهید کاوه و شهید آوینی بودند که سخنان ایشان در مورد اهمیت تبعیت از ولایت فقیه در این بسته گرافیکی استفاده و در معرض دید زائران حرم امام مهربانی ها قرار گرفت.
رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی با بیان اینکه بیش از یک سوم تابلوهای تبلیغات محیطی حرم مطهر در دهه ولایت مزین به مجموعه گرافیکی در امتداد غدیر شد افزود: طرح های در امتداد غدیر در بیش از  ۳۵ بنر تبلیغات محیطی در سراسر حرم مطهر رضوی اکران شد و  همچنین پله های برقی مستقر در صحن جامع رضوی نیز میزبان این طرح شدند.
رستمی در پایان  اضافه کرد: برای میلاد امام هادی علیه السلام نیز 4 طرح در قالب تعدادی بنر  در سطح حرم مطهر رضوی اکران شد که برگرفته از احادیث گوهربار  این امام همام می باشد.

 

 

منبع : http://news.aqr.ir/سه شنبه 21 شهریور 1396  03:06 ب.ظپيوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازديد : 3051736 بار
  • تعدادکل نظرات : 696 نظر
  • تعدادکل پستها : 7046 پست
  • تاريخ ايجادوبلاگ :
    پنج شنبه 13 تیر 1392 
  • آخرين بروز رساني :
    پنج شنبه 24 خرداد 1397